Prorocy Zniszczenia

Sojusz P..Z z Universum 36


#1 2007-04-20 18:29:23

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Kronika

teraz można przeczytac całą historie o tym jak "wyszedłem do sklepu" ^^

wyszedłem do sklepu po kilogram ziemniaków dla całej rodzinki która z głodu gryzła sobie palce słone i sezamowe , ale czekoladowe , dokładnie z wyrobu czekolado-podobnego , a wyrczek jest nie lubiany przez cala rodzinkę chociaż wujek ma go całą fabrykę , a także
drewnianych prezerwatyw z wieloma drzazgami ostrzonymi przez feministki stojące przy śmietnikach z napisem "radioaktywne" ,dlatego powstały z nich krwiożercze tasiemce, które lubią zgniły lukier i śmierdzące skarpety wraz z lukrowanym Pczekiem posypanym dla smaczku zielonymi zębami starego, który od dziecka jadł tylko sery pleśniowe i spleśniałą pachnącą dziwnym, zielonkawym zapachem marmelade niemytych skarpetek , a wtedy nagle ojciec dyrektor wraz z diabłem , który rozszerza działalność wyrobu ławek dla zastępów moherowych pakerów zatrudnianych jako strażników wiary , nie do końca legalnej gospodarki krajowej wzbogacanej przez leppera Andrzeja i Romana giertycha (dawniej SB). Jego dymisja z SB zaszokowała elitę państwa chińskiego, a także słynnych chińskich zawodników sumo, którzy stworzyli przeciw niemu związek.
Jego przywódca, jajamiomate, powiedział publicznie: protestujemy przeciw demoralizacji dzieci w wieku 20 lat poprzez przekazywanie im jak się robi lody waniliowe z posypka i polewą.
Aneta K. wpadła i się procesuje, Pewnie smaku lodów już nie posmakuje bo się dziecko buntuje i popiera polskie lizaki z nielegalnymi wisienkami w Szczebrzeszynie produkowanymi z nitrogliceryny i kwasu siarkowodorowego z laboratorium babci ,cio daje takiego kopa ze włosy staja na słynnym miejscu znanym jako ogórek konserwowy o smaku chili.
Oczywiście Red Hot Chilly Peppers, którzy dają koncert w Pcimiu Dolnym, gdzie znajduje się największa w Polsce produkowanych przez firmę Tosiek-Prosiek z pomocą namolnego Wonsa Alfonsa brata Adolfa Hitlera ,który nie płacił żydowskim prostytutką wiec zgarnął go Stalin i ekipom, składającą się z  Pczeka, Tośka i Cereal Killera , która umiała tylko jeść pizze ze szpinakiem i nie jeść pizzy ze szpinakiem nie ,jeść pizzy ze szpinakiem (paradoksy spowodowane niezdecydowaniem pisarzy spowodowane nieścisłością komórek mózgowych odpowiadających za pamięć, albo ich brak  ) wiec wyrzucili ich z lokalu , w którym wzniecili pożar swoimi wymiocinami. w których był napalm, który wcześniej wypili podczas napadu na winnice w której używano winogron przyszłorocznych zebranych w zeszłym roku na X-cio wiecznej winnicy na Arktyce, którą założył sam Pczek a raczej jego dziad, komendant Vimes , który służył jako pomywacz Juliusza Cezara
(tu już zanik komórek odpowiedzialnych za inteligencje spowodowany nadmiernym użytkowaniem forum)
pozbawiając tym samym awansu Pana Królika , który był dziarskim i odważnym spożywaczem sałaty z pola farmera Fredra(spolszczenie ^^),
który postanowił go za to wynagrodzić zestawem do pielęgnacji kozich odchodów, pochodzących z ruskich krów, które karmione były kolumbijska marichuana, przez co odchody kóz miały właściwości (żal pisać diagnoze)
fluorescencyjne, a po 2 miesiącach od spożycia zbliżone do wyglądu M. Kaczyńskiej zaraz przeszczepie twarzy,, którą znalazła na ulicy, leżąca sobie przy wejściu na stadion narodowy rzeczypospolitej kaczyńskiej .
Nikt jednak nie wiedział ze ów stadion został zbudowany dawniej , za czasów Kwaśniwskiego. gdy to wyszło na jaw, opinia publiczna o naszym prezydencie niesamowicie wzrosła, wywołując rebelie popierając Krolikowskieg ona prezydenta gdyż mieli dość już kaczych wielkanocy, na co zareagowała policja obrzucając ich przepiórczymi jajkami bo kurze były za drogie, co spowodowane było wzrostem wartości międzynarodowych związków kor domowych, które popierały Kaczynskich z powodów genetycznych, dlatego japonsko-chinskie przedsiębiorstwo o nazwie Kaczkur zaczęło podupadać, gdyż ich dowódcy byli przeciw kaczynskiemu. jednakoż
[w tym momencie przepraszam za brak opinii lekarskiej ale psychiatra nie stawił się na konsultacje zostawiając kopertę z znaczną kwota i prośbą o zwolnienie go z tego obowiązku] rolnicy byli zadowoleni, gdyż kaczynski obiecał dotacje od każdego źdźbła trawy jakie posiadają w wysokości 40 setnych części grosza , lecz było to niewystarczające i źdźbła trawy zgłosiły wniosek o deratyzacje ławek w szkole.
Na to Jasiu wpada do dyrektora i pyta CO TO murawa JEST DERATYZACJA (przepraszam za słownictwo w tym fragmencie ale skinhedzi skarżą się o dyskryminacje używając twardych argumentów w celu poparcia przynależności tej gwary do odpowiedniej subkultury [aj boli]) a dyrek na to NI HUJA ci powiem, trzeba było włóczyć się po burdelach a nie po szkole i więcej z przedszkola przynieść. niestety Jasio źle zrozumiał to przesłanie i i poszedł gwałcić wszystkie przedszkolanki (nie uznajemy oficjalnie pedofilii) ,które oczywiście niezbyt były zadowolone. tym sposobem wołały iść pod latarnie aby tam dawać ten sam efekt za lepsze pieniądze. jednak to zdenerwowało pana królika, który wolał dotychczasowe standardy pracy z użyciem ciekawych, czarnych przedmiotów.

Koniec cz. 1


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#2 2007-04-20 18:30:42

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

no comments. to jest po prostu zenujace!
ale smieszne


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

#3 2007-04-20 20:27:31

Chlopek

Asmadaj

7487992
Skąd: Plock
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Kronika

nawet jedno zdabnie sie nie trzyma kupy xD ale pamietamy:

"W kupie sila ! "

dlatego smiac sie mozna ciekawe co wyniknie z kontynuajci


Przybylem... Zobaczylem... Wypilem ...
Fascynacja starozytnoscia inspiruje...
------------------------------||------------------------------
Najpierw o mnie uslyszysz, potem zobaczysz jak odchodze a po chwili skumasz ze nie masz floty i surki...

Offline

 

#4 2007-04-20 21:54:05

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

no to do roboty
za nastepne 8 stron robimy nastepne podsumowanie, do wtedy temat zamkniety


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

#5 2007-04-20 22:21:28

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Re: Kronika

a jak opinia lekarska ^^


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#6 2007-04-21 21:01:00

Chlopek

Asmadaj

7487992
Skąd: Plock
Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Kronika

niezwykle rozwiniety przypadek choroby psychicznej nieznanego pochodzenia xD


Przybylem... Zobaczylem... Wypilem ...
Fascynacja starozytnoscia inspiruje...
------------------------------||------------------------------
Najpierw o mnie uslyszysz, potem zobaczysz jak odchodze a po chwili skumasz ze nie masz floty i surki...

Offline

 

#7 2007-04-21 21:55:25

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

z wietnamu, z wojny mi zostalo
to po tym jak dostalem plazma w leb
sorry, ja juz sie zogamilem
to byl napalm


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

#8 2007-04-22 19:57:06

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Re: Kronika

u mnie serja z gśki między oczy i spaczenie spowodowane plagą płonącego legionu nie zostawily duzo miejsca na mózgojada ^^


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#9 2007-04-22 20:01:37

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

ale to nie mozgojad...


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

#10 2007-09-15 21:02:40

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Re: Kronika

hmm widzialem posta mafiozy co do histori ale czy mam rozumiec ze to zadanie dla mnie ?? jesli mi sie uda bez wizyty w szpitalu to postne


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#11 2007-09-15 21:41:17

Mafioza

Administrator

9189437
Zarejestrowany: 2007-01-11
Posty: 133
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

dla mnie ja robie tylko net mi sie tnie


http://img228.imageshack.us/img228/7265/0viper21024cu7.jpg

Offline

 

#12 2007-09-15 22:35:57

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Re: Kronika

zobaczymy
podesle ci moja wersje na pw moze dzis skoncze


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#13 2007-09-16 16:14:36

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

no to ja czekam na rezultat, co na 3ciego bede robil


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

#14 2007-09-16 17:50:35

WilczuR

evul bannator

Zarejestrowany: 2007-01-14
Posty: 310
Punktów :   

Re: Kronika

jest to obecnie nieoficjalna kronika jak co to ten post sie usunie

Idąc raz do szkoły (typowe czy chore?)Zyzio zobaczył worek, który był dziwnie wypchany jakas masa. w celu sprawdzenia zawartości chwycił (molestowanie?!@*#$%$) go szczypcami i ku jego zdumieniu znalazł w nim dużego puszystego rudego kota, któremu brakowało nosa, ale za to miał dwa wielkie i grube ogony (nikt nie jest idealny), którymi lubił robić zielone plamy na ścianie, zrobione z kleistej floty Cereala, która właśnie oblepiła wszystko w Drodze Mlecznej zwanej potocznie księżycem Trepka (wszystko ma być uwłaszczone to należy do tego blebleble a i tak w naturze nic nie ginie tylko zmienia właściciela) lub 2 galę. Mniejsza z tym, ważne ze oblepiła drogę mleczna srajtasma (marnotrawstwo surowców wtórnych (żal a ilu żulow by miało na ugaszenie pragnienia) śmierdzącą starym, niebieskim wypłowiałym mózgiem biednego Mafiozy, który [podtekst: „rewanż za flotę” (mściwi jesteśmy)] używał go do wysyłania surowców cieniasowi zwanemu Cereal Killer(przedwyborcze rzucanie błotem co to do k.. przedszkole@#$!!@!%) , który nie wiedząc czemu używał 2 naraz, bo ciężko było mu myśleć przy swoim pożyczonym z rocznika 2130, lecz produkcji chińskiej mózgu(a nie czasami od tych z pogotowia ratunkowego co to mieli kursy do kornera??) . Kiedy spróbował zrobić zadanie matematyczne (obliczy max pól księżyca o średnicy 10k), wyszło mu milion trzysta sto czterysta i jedna piąta hektara ale to był chyba (matematyk chyba nie był trzeźwy a za co mu place chol…) błąd systemu wysyłkowego slawomir_nowak1 (jeszcze mi tu oszustów brakuje żeby płacić) udającego jak najbardziej sprawna (i do tego symulant) głowę potwora z figurek do LOTR(TO NIE FIGURKI GANDALFA SAM UCZYŁEM PUSZCZAC DYMKI ALE Z FAJKI WODNEJ WIEC OSKARŻYĆ GO NIE MOGĘ O PLAGIAT A HOBBIŚCI ZAIWANIALI MI PRZEPIS NA BROWCA KNYPKI PI….), lecz przez przypadek ujawniło sie prawdziwe oblicze tego czegoś i okazało się ze to warhammerowski cep bojowy o ( to oszczerstwo i to głupie bo to była ciupaga ) ataku równym 1 +1k3 od żywiołu: niespodzianki, wody, a także od głupoty ( zgłaszam reklamacje zaraziłem się od tego syfilisem ). niemniej jednak głównym atutem tego przedsięwzięcia było demolowanie wielkich czekoladowych pudelek wypełnionych lepka, śmierdzącą mazią zrobiona z złożonego ekosystemu bakterii gówno-żrących wraz z nawozem (a ja myślałem ze z truskawkami) zrobionym z miodu spadziowego i klocków lego śmierdzących pawianów (a co robią goryle?? Ciekawość^^) oraz mózgiem pączka, złożonego w 99% ponieważ (wiedziałem ze miałem nacisnąć del ale mi się nacisnęło U ) , które były nazywane szybkimi, ponieważ ( znajomość ortografii i interpunkcji w wyższych sferach rządzących daje wiele do życzenia ) [komentarz: cos tu dziwnie wygląda. chyba z Pczekiem jednocześnie posty stukaliśmy
dobra liczymy jakby ten Pczeka sie odnosił do mafiozowego] (czytanie w myślach w świetle prawa jest równoznaczne z podsłuchem i wymaga zgody prokuratury albo jest karalne wiec nie domyślamy się )
...załatwiały każdą/każdego w 2 sekundy {jak szybki bill}. to spowodowało deficyt kwasu siarkowodorowego i znaczne straty w polskiej gospodarce opierającej się ( opierając się tworzymy podwalin do popełnienia przestępstwa gwałtu a jak wiadomo za zachęcanie do przestępstwa tez się siedzi ) głównie na eksporcie bomb z Tajwanu do różowej planety, na której leżał złom z floty słynnego na wszystkie uni Pczeka, który nie przejmując się zaczął budować same lamy żeby zezłomować Mafioze który był jego największym wrogiem z powodu jego wielkiej wojny o farmy (a po ch.. się dorośli bawią w wojny ?? bo dzieciom nie wypada) którą wygrywał wcześniej wspomniany Mafioza a Pczek potajemnie zbierał flotę składającą się z samych sond szpiegowskich (ruska mafia z chińską się naparza czy co??) z dobudowanymi ukrytymi wyrzutniami plazmy, ale te statki nigdy nie dały rady bunkrowi Mafiozy, wiec Pczek  zatrudnił komandora i oficerów,  którzy i tak nie przyszli bo strajkują z powodu (norma wyrobiona, w Polsce nie ma pracy bez strajku. Obiboki śmierdzące) małej zapłaty ponieważ Pczek (a dyrektorzy sobie g.. robią z tego i tak) dał im tylko służbowe majtki, w których były ukryte kieszenie z kompletem gwoździ o długości 12cm zrobionych w Tajwanie i nadających się tylko do niszczenia wrogiej floty. Pczek jednak nie umiał się nimi posługiwać i zamiast niszczyć zaczął tłuc mini o statek i ku jego zdumieniu statek sie rozwalił ( pijani kierowcy ?? ) a był to prezent od Mafiozy na dzień kobiet ( miriam czy jak? ) wiec Mafioza wnerwiony puścił na Pczeka 1kk gwiazd śmierci ale, zapomniał ( trza było żarzyć Bilobil ) o jego bunkrze i musiał dosłać jeszcze 10kk owiec co spowodowało kolaps przestrzeni fazowo-kwantowej i w efekcie ( taki cwaniak wiec wysyłam cie do przedszkola abyś wykładał stosowanie zimnej fuzji w współczesnym przemyśle ) Pczek stracił bunkier i spadł z 2 miejsca w statystykach na 6, zaledwie o 100( widziałem jak gosciu spadł o 3001 miejsc na 3001 miejsce ^^ bez ściemy ) lepsze od Mafiozy. w ten sposób każdy zaczął jechać Pczeka i spadł o następne 200 miejsc a Mafioza został członkiem top 100 na uni 36 i miał lepsze eko niż każdy z graczy ogame na wszystkich uni, tylko Wilczur ( pies was ogrywa dobre ) wbijając pkt. tylko w eko gonił przyszłego mistrza ogame- Mafioze, Pczek z łzami w oczach lizał rany planując zjechanie dwóch mistrzów uni, Mafioze i Wilczura ( 2 na 1 to banda łysego a odwrotnie? ) ale uprzedził go Cereal Killer, który próbował już kilka razy ale niestety jego potężna flota była zestrzelona w 1 rundzie z powodu rdzy na kadłubach owieczek i zapchanych gaźników lm-ow ( oszczędność niekiedy nie popłaca ), które kiedyś kupił od Mafiozy za marne grosze bo Pczek kupił wcześniej wszystkie sprawne a reszta była niekompletna i zardzewiała (niemożliwe !! ) A w tym samym czasie w zupełnie innym uniwersum czerwony kapturek uczył się grac w warcaby razem z pinokio ( a stołowali się u Króla Lwa ) lecz cały czas kantował i przez to dostał bana na 3 lata (tylko trzeba było bachnąć na ip. ) i zdenerwował się na maxa więc poszedł nalać jednego kolegę z bejsbolem w ręku ( a dresik gdzie?) i wielkim czołgiem pożyczonym od kolegi z podwórka zwanym Rondel z powodu nieudanej preparacji czaszki co spowodowało wielkie zniszczenia i znacznie zredukowało koordynacje ruchowa wielkich pingwinów z [komentarz: ale necroposting] (ważne ze 10 nabiliśmy ) marsa, które stworzył Pczek w celu zniszczenia Jowisza. Jednak na drodze stanął mu sam Śmierć ( a kose miał ), który zażądał naddźwiękowego kaptura (kapturka ?? ) aby przemieścić się w czasoprzestrzeni. Na to Pczek zareagował z jedyny znany mu sposób, który polegał na nagłym spuszczeniu głównego deuterem i tym samym tworząc z niego jeden wielki i potworny kapeć służący do bicia saddama (właśnie miałem wjazd FBI na chate )  po mordzie, aby nie poddawał się amerykańcom tylko uciekał dalej po drodze asfaltowej tandemem w stronę Wojslawic żeby zakończyć forum story w sojuszu P..Z (TO BE CONTINUED )


http://img162.imageshack.us/img162/2253/avhw8.jpg Nie odbierzeszmi mojego miecza, jesli mam kogo bronic.

Offline

 

#15 2007-09-17 07:06:46

cereal killer

spamus totalus

1917855
Skąd: grochow
Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 525
Punktów :   
WWW

Re: Kronika

eh, nie mam czasu tego teraz czytac... popoludniu poczytal, ale teraz tylko brawo za sklejenie tego do kupy :oklaski:


http://forum.tibia.org.pl/image.php?u=18043&type=sigpic&dateline=1174751019

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl